logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Nareszcie! Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca br. w placówkach oświatowych odbyło się zakończenie roku szkolnego 2023/2023 - podczas tradycyjnych akademii uczniowie wznosili sztandary, śpiewali hymny i prezentowali występy artystyczne. Panie Dyrektor witały zaproszonych gości, uczniów i rodziców.

W obu szkołach podstawowych aż 149 uczniów odebrało świadectwa z czerwonym paskiem za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowanie godne nasladowania przez rówiesników. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ksawerowie - Szkole Podstawowej im. dr Henryka Jordana w Ksawerowie -105 uczniów, a w Szkole Podstawowej im. Igora Sikiryckiego w Woli Zaradzyńskiej im. Igora Sikiryckiego w Woli Zaradzyńskiej - 44 uczniów. Wszystki wyróżnionym uczniom wypłacono stypendia za wyniki w nauce i wręczono upominki od Wójta Gminy Ksawerów Adama Topolskiego i Radnych Rady Gminy Ksawerów.

W zakończeniu roku szkolnego w obu placówkach uczestniczył Wójt Gminy Ksawerów Adam Topolski, Sekretarz Gminy Monika Sroczyńska, Skarbnik Gminy Katarzyna Rogalewska oraz Kierownik Referatu Oświaty, Spraw Społecznych i Promocji Maria Waszkiewicz-Beze.

Radę Gminy Ksawerów na uroczystości w Ksawerowie reprezentowały: Wiceprzewodnicząca Anna Szcześniak-Rydz oraz Elżbieta Świgulska, a w Woli Zaradzyńskiej dołączyły Przewodnicząca Komisji Samorządowo-Społecznej Urszula Świątkowska oraz Monika Nocuń.

Życzymy wszystkim uczniom słonecznych, bezpiecznych i udanych wakacji!

Grupa dzieci ubranych na galowo siedzi na materacach na sali gimnastycznej Dzieci ubrane na galowo siedzą na materacach podczas zakończenia roku szkolnego Uczniowie ubrani na galowo siedzą na trybunach sali sportowej Na stole stoją torby i teczki z herbem gminy ksawerów. Obok leżą książki z dyplomami Grupa dzieci ubranych na galowo siedzi na trybunach Czwórka dzieci stoi w galowych strojach z mikrofonami przy dekoracji z napisem "Zakończenie roku szkolnego" Grupa uczniów ubranych na galowo stoi przy trybunach Uczniowie ubrani na galowo stoją ze sztandarem Uczniowie najmłodszych klas ubrani na galowo stoją na hali sportowej Uczniowie, rodzice i nauczyciele stoją na trybunach podczas zakończenia roku szkolnego Przedstawiciele urzedu oraz rady gminy podczas zakończenia roku szkolnego Uczniowie w parach trzymają się za ręce i tańczą poloneza Na zdjęciu stoi ksiądz z mikrofonem. W tle kobieta w różowej sukience w kwiaty. Na zdjęciu wójt trzymający mikrofon podczas przemowy. Obok stoją kobiety z bukietami kwiatów. Grupa dzieci ubranych na galowo siedzi na materacach na sali gimnastycznej Uczniowie po wręczeniu nagród oglądają prezenty Dzieci stoją w rzędzie z prawej strony z lewej strony wójt i sekretarz gminy wręczają nagrody i dyplomy Uczniowie stoją na środku sali - trzymają w ręku otrzymane dyplomy Uczniowie po rozdaniu nagród Grupa uczniów stoi w rzędzie z dyplomami i torbami z nagrodami Z lewej strony stoją włodarze gminy. Z prawej uczniowie szkoły. Wójt ściska dłoń jednemu z nich Z lewej strony włodarze gminy z dyplomami. Z prawej strony uczennice, które czekają na wręczenie dyplomu i nagrody Grupa dzieci ubranych na czarno podczas występu na zakończeniu roku szkolnego Grupa dzieci ubranych na galowo podczas występu na sali członkowie rady rodziców Grupa dzieci ubranych na galowo stoi w rzędach podczas apelu W pierwszym rzędzie stoją oficjele zaproszeni na zakończenie roku szkolnego. W tle uczniowie Chłopiec z ręką w gipsie mówi do mikrofonu, który trzyma jego koleżanka. Dziewczyna stoi obok W dwóch rzedach stoją osoby z pocztu sztandarowego z przepasanymi wstęgami Grupa przedszkolaków siedzi na ławkach na sali sportowej przy mównicy stoi wójt za nim w rzędzie kobiety z kwiatami Wójt trzyma w ręku bukiet kwiatów - przekazuje je kobiecie w biało-czarnej sukience. W tle uczniowie siedzący na ławkach. Wójt i sekretarz gminy stoją z lewej strony i wręczają uczniom nagrody, którzy stoją z prawej strony w rzędzie. Uczniowie stoją w rzędzie i czekają na wręczenie nagród Uczniowie w galowych strojach stoją w rzędzie. Każdy trzyma dyplom, na szyi mają medale okolicznościowe W dwóch rzędach stoją uczniowie. Nauczycielki wręczają nagrody i dyplomy Dwie uczennice i uczeń w galowych strojach stoją z medalami na szyi Pięć dziewcząt w czarnych sukienkach i dwóch chłopców w białych koszulkach stoją w rzędzie Uczniowie w parach tańczą poloneza na sali Rząd uczniów w parach podczas tańczenia poloneza

ilość odwiedzin: - 544