logotyp
GMINA KSAWERÓW
ZOBACZ / ZAMIESZKAJ / ZAINWESTUJ

Turniej o Puchar Wójta Gminy Ksawerów

27 czerwca na Stadionie Sportowym Gminy Ksawerów w Woli Zaradzyńskiej odbył się pierwszy turniej piłkarski organizowany przez rocznik 2013\2014. Wzięło w nim udział 14 drużyn:

• CRI Pabianice

Łącznie zostały rozegrane 92 mecze. Każdy trwał po 10 minut. Rozgrywki toczyły się nieprzerwanie na czterech boiskach. W przerwie obiadowej zostały przeprowadzone dwa konkursy "Decathlon Challenge" oddzielnie dla trenerów i dla zawodników. Celem konkursu było, jak największe uzbierania punktów poprzez uderzenia do maty celnościowej.  Na sam koniec został wyłoniony zwycięzca konkursu fotograficznego (MKS Zduńska Wola).
Oprócz medali i pucharów zostały przydzielone statuetki MVP dla najlepszych zawodników drużyn. Z GKS Ksawerów zostali wyróżnieni: Mateusz Kacprzyk, Antoni Tustanowski oraz Miłosz Błaszczak.

Podczas turnieju trwał Piknik Rodzinny na którym dzieci mogły skorzystać z darmowych dmuchanych atrakcji.

Na zdjęciu w rzędach stoją piłkarze poszczególnych drużyn Drużyna GKS Ksawerów po Turnieju pozuje do pamiątkowego zdjęcia razem z trenerami, wójtem i prezesem klubu. Wszyscy w klubowych szalikach Na murawie zawodnicy biorący udział w turnieju - z pamiątkowymi medalami i pucharami Zawodnicy GKS odznaczeni pamiątkowymi medalami i pucharem Wójt GMiny Ksawerów i Prezes GKS wręczają pamiątkowe metale zawodnikom Na zdjęciu murawa boiska i zawodnicy. W tle dmuchańce z "Pikniku Rodzinnego"

ilość odwiedzin: - 1192