herb gminy ksawerow.png URZĄD GMINY KSAWERÓW

STRONA GŁÓWNA

wszystkie

#
16 grudnia w OSP w Woli Zaradzyńskiej odbyło się spotkanie wigilijne strażaków z rodzinami i zaproszonymi gośćmi. Podczas spotkania Wójt Gminy Ksawerów przekazał strażakom dowód rejestracyjny do nowej tzw. powodziowej przyczepy.
#
Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie zaprasza na Koncert Bożonarodzeniowy 20.12.2017 roku o godzinie 18:00.
#
W dniu 28 listopada 2017 r. Gmina Ksawerów podpisała umowę o dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
#
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Pabianicach przypomina właścicielom i zarządcom obiektów budowlanych o konieczności przygotowania obiektów do okresu zimowego.
#
Chłopcy z rocznika 2005 wzięli udział w IV Halowym Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ksawerów, który odbył się 10 grudnia na hali sportowej przy Gimnazjum w Ksawerowie.

z Gminy

#
zapraszamy na ciekawostki z naszej okolicy.
#
Podczas Sesji Rady Gminy Ksawerów, która odbyła się 28 grudnia 2017 r. radni podjęli decyzję o zmianie na stanowisku przewodniczącego Rady Gminy Ksawerów.
#
Już tradycyjnie corocznie publikujemy życzenia, które z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku napływają do Urzędu Gminy Ksawerów.
#
Wielki finał akcji charytatywnej zorganizowanej dla chorego na neuroblastomę IV stopnia Bartka Pawlaka nastąpił w sobotę 16 grudnia 2017 r. w GDKzB w Ksawerowie.
#
Przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Widzewie zaprezentowały swój świąteczny repertuar na Jasełkach Bożonarodzeniowych, które odbyły się 15 grudnia w sali kominkowej Gminnego Domu Kultury z Biblioteką w Ksawerowie.

Gmina TV

#
26-finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.
#
#
Teatr pokoleń
#
Przyjazne dusze - Wideo relacja
#
Wystawa prac sekcji rękodzieła w Gminnym Domu Kultury z Biblioteką w Ksawerowie

Echo

#
Echo Gminy Ksawerów - wydanie LISTOPAD / GRUDZIEŃ
#
Echo Gminy Ksawerów - wydanie PAŹDZIERNIK / LISTOPAD
#
Echo Gminy Ksawerów - wydanie SIERPIEŃ / WRZESIEŃ 2017
#
Echo Gminy Ksawerów - wydanie SIERPIEŃ / WRZESIEŃ 2017
#
Echo Gminy Ksawerów - wydanie CZERWIEC / LIPIEC 2017